Змагання

Дитячі змагання з кросфіту в DOG & Grand CrossFit 2

В перший день весни в клубі DOG & Grand CrossFit 2 відбулася важлива та надзвичайно радісна подія: дитячі змагання з кросфіту! Юні спортсмени, що займаються кросфітом в клубах DOG & Grand CrossFit і  DOG & Grand CrossFit 2, продемонстрували свій прогрес близьким, тренерам та, в першу чергу, самим собі. Чому це так важливо? Тому що досвід чесної боротьби та вміння зібратися та викластися на 100% — це чи не найцінніше, що дає людині спорт. 

 

Для наших юних атлетів ми створили доброзичливу, але реальну атмосферу змагань, де все було по-справжньому: хлопцям та дівчатам довелося пройти весь шлях спортсменів, від передстартового хвилювання, через крок у невідомість і до щирої радості заслуженої перемоги.

 

Наші змагання проходили у трьох вікових категоріях:

  1. 7-8 років.
  2. 9-11 років.
  3. 12-14 років.

 

День розпочався загальною розминкою, після чого всі атлети отримали особисті завдання відповідно до свого віку та взяли участь в естафеті. У перерві відбувся танцювальний батл, а на завершення турніру — перетягування канату та урочисте нагородження переможців. 

 

Дитячий турнір з кросфіту вкотре довів: діти — неймовірні спортсмени! Вони завзяті та сміливі, і коли в них є можливість реалізувати свій потенціал, вони здатні на фантастичні досягнення. 

 

Від всієї команди DOG & Grand CrossFit ми хочемо подякувати батькам наших юних атлетів за сили та час, які ви вкладаєте у своїх дітей, за вашу щиру готовність допомагати дітям та спрямовувати їхній розвиток. 

 

Також ми хочемо сказати кілька слів про тренерів DOG & Grand CrossFit і DOG & Grand CrossFit 2, які працюють з дітьми. Ксенія Зеленко, Наталія Сметаніна, Євген Свиридов, ви — фантастичні! Ми надзвичайно горді бачити прогрес хлопців та дівчат, якого ви досягли разом! Так тримати!