Змагання

Атлети DOG & Grand CrossFit на змаганнях з кросфіт Banda Open Games 2019

В середині серпня в Києві вчетверте відбувся масштабний кросфіт-турнір Banda Open Games 2019, що об’єднує атлетів зі всієї України.

 

Цього року турнір тривав три дні поспіль, з 16 по 19 серпня, у самому серці Києва, на стадіоні Олімпійський та безпосередньо на Троїцькій площі. Змагання відбувалися серед 5 категорій учасників: TEENS, SCALED, RX, ELITE ТА MASTERS 35+, і у ньому взяли участь понад 250 атлетів, серед яких, звичайно, були спортсмени DOG & Grand CrossFit.

Одразу двоє наших атлетів, Мар’яна Федоренко та Олександр Варгатий означили свій рішучий намір зайняти місця на п’єдесталі, і рішуче йшли до мети з першого дня турніру. Мар’яна продемонструвала фантастичний рівень підготовки і протягом всіх етапів змагань впевнено утримувала лідерську позицію. Як результат — беззаперечна перемога в категорії Жінки ELITE з загальним показником 800 балів.

Олександр Варгатий виступав у категорії Чоловіки RX і посів друге місце із загальним результатом 463 бали.

Ми вітаємо наших переможців та всіх атлетів DOG & Grand CrossFit з яскравим виступом на турнірі. Участь у подібних масштабних подіях загартовує дух спортсменів та дає колосальний поштовх для подальшого розвитку. Пишаємося кожним та кажемо величезне Спасибі всім, хто підтримував, вболівав, був поруч та бажав перемоги! Перемога наших атлетів — це перемога кожного з вас!