Autumn Showdown 2019

Регламент кроссфіт-турніру Autumn Showdown 2019

1. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ

1.1. Змагання Autumn Showdown 2019 проводяться з метою:

1.1.1. Пропаганди спорту і здорового способу життя;

1.1.2. Популяризації Кроссфіту та спорту в цілому в Україні;

1.1.3. Розвитку і зміцнення стосунків між різними учасниками спільноти Кроссфіт;

1.1.4. Виявлення найбільш фізично підготовлених Атлетів;

2. ЕТАПИ ЗМАГАННЯ

2.1. Реєстрація для участі у відбірковому онлайн етапі: 14.08.19 –6.09.19

2.2. Період виконання першого онлайн етапу Змагання: 2.09.19 – 6.09.19

2.3. Період виконання другого онлайн етапу Змагання: 9.09.19 – 13.09.19

2.4. Третій (останній) етап офлайн Змагання: 5-6.10.2019

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗМАГАННЯ

3.1. Реєстрація для участі у відбірковому онлайн етапі Змагання можлива тільки в режимі online на сайті: https://www.winwod.com

3.2. Електронна реєстрація учасників відкрита з 14.08.19 – 6.09.19(включно)

3.3. Учасник вважається зареєстрованим, якщо він заповнив заявку і сплатив реєстраційний внесок 400 грн

3.4. Реєстраційний внесок, сплачений учасником Змагання, не підлягає поверненню ні за яких обставин.

3.5. Сплачена реєстрація не може бути скасована і/або змінена на іншу особу, стартовий внесок не повертається.

3.8. Учасники, які зайняли перше місце в категорії Аматори на попередніх змаганнях, не допускаються до реєстрації в категорії Аматори.

3.9 Для реєстрації учасникам з інших країн треба написати на поштову адресу info@dogsportclub.com.ua лист з указанням ПІБ учасника та категорією, в яку він реєструється. У відповідь він отримає лист з реквізитами для оплати та першою схемою для відбору

4. ПРОВЕДЕННЯ Офлайн ЗМАГАННЯ

4.1. До останнього офлайн етапу Змагання будуть допущені 136 учасників:

32 атлети категорії Elite (16 чоловіків та 16 жінок), (серед них учасники з Wild card);

40 атлетів категорії RX (24 чоловіки та 16 жінок)

40 атлетів категорії Аматори (24 чоловіки та 16 жінок)

24 атлети категорії Masters 35+ (16 чоловіків та 8 жінок)

4.1.2. Wild card – надаються атлетам, котрі зайняли з 1 по 3 місце в категорії чоловіки професіонали, та з 1 по 3 місце з категорії жінки професіонали в змаганнях CrossFit Open Games 2019. Якщо атлет відмовиться від участі в змаганнях з використанням Wild card, то ця реєстрація буде розіграна серед учасників онлайн відбору.

4.2. Реєстрація атлетів та видача пакету учасника відбудеться 5 жовтня 2019 року з 8:00 до 9:30 за адресою: м. Київ, прт. Степана Бандери, 6, спортивний клуб «DOG & Grand CrossFit»

4.3. Дата проведення останнього (офлайн) етапу Змагання: 5-6 жовтня 2019 з 10:00

4.4. Місце проведення останнього (офлайн) етапу Змагання: м. Київ, прт. Степана Бандери, 6, спортивний клуб «DOG & Grand CrossFit»

5. ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ЗМАГАННЯ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

5.1. До участі допускаються учасники віком 18 років і старше.

5.2. Змагання проводяться в індивідуальному заліку окремо серед чоловіків і жінок, професійних атлетів, категорії RX, аматорів та категорії Masters 35+.

5.3. Розподіл учасників за ваговими категоріями не проводиться.

5.4. Атлети з Wild card автоматично потрапляють у фінал змагань, без проходження онлайн етапу.

5.5. Для участі у Змаганні кожен Атлет зобов’язаний погодитися з усіма Правилами і підписати відмову від претензій (надається організаторами на брифінгу).

5.6. Кожен учасник Змагань добровільно бере участь у Змаганні, визнаючи усі можливі ризики для власного здоров’я під час і після його закінчення. Для участі у Змаганні медична довідка або страховка не потрібні.

5.7. Організатор Змагання не несе відповідальності за фізичні травми, ушкодження, погіршення фізичного стану, які учасник Змагання отримав під час проведення Змагання.

5.8. Організатор Змагання не несе відповідальності за погіршення фізичного стану учасника Змагання після проведення Змагання.

5.9. Кожен Атлет зобов’язаний демонструвати спортивну поведінку.

5.9.1. Неспортивна поведінка, зокрема суперечки, глузування, образи чи фізичне насильство стосовно представників оргкомітету змагання, інших спортсменів, глядачів і спонсорів змагання, може каратися Оргкомітетом штрафом зі зняттям балів, дискваліфікацією, видаленням зі змагання, дискваліфікацією з майбутніх змагань або відповідно до закону.

5.9.2. Якщо поведінка когось із зазначеної групи визнається Оргкомітетом неспортивною або створює перешкоди для організації і проведення Змагання, тоді до цього тренера, групи підтримки або гостей будуть застосовані зазначені вище дисциплінарні заходи.

5.10. Оргкомітет залишає за Головним суддею Змагань право беззастережного зняття атлета з участі у Змаганні за умови ймовірності шкоди здоров’ю цього атлета.

5.11. Атлети допускаються до участі тільки за наявності у них спортивної форми, що не створює перешкод суддівській оцінці стандартів руху, і спортивного взуття.

5.12. У Змаганнях дозволяється використання еластичних бинтів, напульсників, рукавичок, тейпів, поясних ременів для важкої атлетики і пауерліфтингу, компресійного одягу, шапок, захисту паху і рук, магнезії, тальку.

5.13. Не дозволяється використання лямок, гаків, рукавичок з гаками, клейких речовин, комбінезонів для присіду та жимових майок, костюмів з екзоскелетом і подібними підсилювачами.

5.14. Будь-які пропозиції, поправки і доповнення до цього документу приймаються на електронну пошту організатора Змагання: info@dogsportclub.com.ua

6. ПРОГРАМА ЗМАГАННЯ

6.1. Програма Змагання буде включати 3 етапи на вибування.

6.1.1. Завдання перших двох етапів онлайн відбору будуть вислані учасникам на електронну адресу, вказану при реєстрації, і опубліковані на сайті  https://www.winwod.com та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook та Instagram організатора спортивного клубу “DOG & Grand CrossFit”

6.1.2. Завдання першого етапу онлайн відбору буде вислано на електронну адресу, вказану при реєстрації, і опубліковано на сайті  https://www.winwod.com о 12:00 2 вересня 2019 року. Надіслати результати необхідно до 23:59 6 вересня 2019 року.

6.1.3. Завдання другого етапу онлайн відбору буде вислано на електронну адресу, вказану при реєстрації, і опубліковано на сайті  https://www.winwod.com о 12:00 9 вересня 2019 року. Надіслати результати необхідно до 23:59 13 вересня 2019 року.

6.1.4. Виконання завдання має бути в обов’язковому порядку знято на відео.

6.1.5. Обов’язком Атлета є своєчасна подача посилання на відео виконання завдань до зазначеного часу і дати. Некоректна інформація (неправильні повтори, час, неробоче посилання на відеозапис і т.д.) спричинить відхилення результату.

6.1.6. Відео може бути відхиллено на розсуд Оргкомітету у наступних випадках:

– Неточне дотримання стандартів запису відео.

– Порушення стандартів виконання рухів.

– Порушення формату змагального завдання.

– Невірний підрахунок повторень.

– Вихід атлету з кадру під час запису відео.

– Торкання сторонніми особами знаряддя яким користується атлет при виконанні комплексу.

– Тимчасова відсутність знаряддя в кадрі яким користується атлет при виконанні комплексу.

6.1.7. Стандарти виконання рухів і відеозйомки завдань онлайн відбору:

Стандарти виконання рухів на онлайн відборі та у фінальній частині змагань (офлайн змагання) повинні відповідати міжнародним стандартам Open CrossFit Games, окрім віджимань в упорі вниз головою:

6.1.7.1. Віджимання в упорі вниз головою – строгі

– Початкове положення – атлет стоїть в упорі (нахилі) вниз головою на прямих руках, п’яти торкаються стіни.

– Під час виконання руху атлет повинен торкатися головою підлоги. В кінцевому положенні кожного руху, що виконується, необхідно повністю розгинати руки в ліктях.

– Рух засобом кіпінг тазостегновим суглобом та ногами ЗАБОРОНЕНО.

– П’яти від стіни відривати – ЗАБОРОНЕНО.

– Площа постановки рук біля стіни: глибина – 60 см; ширина – 90см. Будь-який вихід за межі указаної площі – ЗАБОРОНЕНО.

6.1.7.2. Віджимання в упорі вниз головою – кіпінг

– Початкове положення – атлет стоїть в упорі (нахилі) вниз головою на прямих руках, п’яти торкаються стіни.

– Під час виконання руху атлет повинен торкатися головою підлоги. В кінцевому положенні кожного руху, що виконується, необхідно повністю розгинати руки в ліктях.

– Під час виконання  рух засобом кіпінг тазостегновим суглобом та ногами.

– В кінцевому положенні кожного руху п’яти повинні бути притиснуті до стіни.

– Площа постановки рук біля стіни: глибина – 60 см; ширина – 90см. Будь-який вихід за межі указаної площі – ЗАБОРОНЕНО.

6.1.8. Штрафні санкції можуть бути накладені за умови порушення Атлетом стандартів виконання рухів або якості та ракурсу відеозйомки, що не дозволяють оцінити відповідність стандартам виконання рухів.

6.1.9. За наявності на відео незарахованих (кількість повторень які виконані не в повному обсязі вважається незарахованими) повторень застосовується наступна система штрафів:

– Від 1 до 5 (включно) незарахованих повторень – від результату віднімається відповідна кількість незарахованих повторень;

– Від 6 до 10 (включно) незарахованих повторень – накладається штраф у розмірі 15% від результату;

– Від 11 і більше незарахованих повторень накладається штраф у розмірі 20% від результату.

6.1.10. Відео з виконанням завдання повинно бути завантажено на відеохостинг youtube.com і перебувати в публічному доступі. Відео, завантажене на інші хостинги, крім youtube.com, розглядатися не буде. Відповідальністю Атлета є надання доступу до перегляду відео за посиланням. Назва відео повинно містити: назву Змагання –  DOG Autumn Showdown 2019, прізвище та ім’я учасника, категорію, в якій він виступає, номер завдання, кількість виконаних повторень. Відео має відповідати зазначеним стандартам зйомки.

6.1.11. Завдання, за бажанням, можна перевиконати до зазначеного терміну.

6.1.12. Обов’язком атлета є своєчасна подача відео звіту про виконання завдань онлайн відбору шляхом надання посилання на відео виконання на https://www.winwod.com . Будь-які причини, зокрема відсутність доступу до мережі інтернет, складності з завантаженням відео, поломка комп’ютера і інші не можуть вважатися виправданням. Якщо Атлет не надає результати завдання до зазначених термінів, він має нульовий результат в таблиці лідерів за даним завданням.

6.1.13. Нарахування балів учасникам буде здійснено Оргкомітетом в період з 7 вересня по 8 вересня 2019 року – Перший етап онлайн відбору. З 14 вересня по 16 вересня 2019 року – Другий етап онлайн відбору.

6.2. На кожному з етапів Атлети повинні виконати певні змагальні комплекси.

6.3. Змагальні комплекси можуть включати деякі з вправ:

Присідання (з вагою тіла, зі штангою на спині, на грудях, над головою, на одній нозі);

Стрибок (у висоту, у довжину з місця, на тумбу, через тумбу, бічний);

Віджимання (в упорі на підлозі лежачи, на брусах, на гімнастичних кільцях);

Бурпі;

Зворотні бурпі

Віджимання в стійці на руках;

Підтягування на перекладині;

Підйом по канату;

Вихід силою на кільцях, на перекладині;

Підйом переворотом на перекладині;

Підйоми корпуса з положення лежачи на підлозі;

Куточок;

Подвійні стрибки через скакалку;

Жим штанги стоячи, жимовий швунг, поштовховий швунг;

Станова тяга;

Тяга сумо до підборіддя;

Підйом штанги на груди (в стійку, в сід, з вису,з вису в сід, з вису в стійку);

Ривок штанги (в стійку, в сід, з вису, з вису в сід, з вису в стійку);

Трастер;

Махи гирею;

Ривок гирі;

Підйом на груди і поштовх гир;

Біг;

а також інші функціональні вправи з переміщення власного тіла або зовнішніх об’єктів.

6.4. Кожен змагальний комплекс являє собою унікальну комплексну рухову задачу, що складається з різних рухів з переміщення власного тіла, а також контролю і управління зовнішніми об’єктами.

6.5. Комплекси вправ відрізняються за ступенем технічної складності і ступенем навантаження.

6.6. Кількість вправ може становити до 20, їх необхідно виконувати максимально швидко у послідовності, вказаній у завданні.

6.7. Змагальні завдання, що входять до програми Змагання, будуть анонсовані для учасників під час брифінгу.

6.8. Формат змагальних комплексів включає такі складові частини:

6.8.1. Певні рухи. a) Стартова і кінцева точки руху; b) Обмеження в техніці виконання і/або використовуваному обладнанні у разі його наявності.

6.8.2. Певна кількість підходів і/або повторень.

6.8.3. Певне обладнання.

6.8.4. Певна вага обтяжень.

6.8.5. Фіксований час роботи або ліміт часу.

6.8.6. Особливості нарахування балів.

6.9. Деякі з комплексів можуть мати тимчасові штрафи. У разі якщо Атлет не виконує завдання у встановлений час, він може отримати штраф у розмірі 1 секунди за кожне невиконане повторення та/або не просунеться до наступної сходинки Змагання.

6.10. Деякі з комплексів можуть мати мінімальний показник часу, повторень, ваги обтяжень або раундів для подальшого просування. У разі наявності подібного мінімуму це буде озвучено як частина Змагального комплексу. Нездатність атлета досягти мінімуму призведе до неможливості просування атлета до наступного завдання.

6.11. Якщо Атлет не переходить до виконання наступного завдання за будь-якої причини (травма, дискваліфікація і т.п.), у загальній таблиці цей Атлет буде знаходитися в кінці списку після всіх, хто виконав завдання, і не зможе перейти на наступний етап Змагання.

6.12. Масштабування або зміна змагальних комплексів заборонені.

6.13. Організатор Змагання залишає за собою право вносити зміни до програми Змагання.

7. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

7.1. Система оцінки завдань під час онлайн відбору (2 етапи)

7.1.1. Атлет з найкращим результатом стає першим і отримує 1 бал, далі йде Атлет з наступним результатом, який отримує 2 бали і т.д. Перемагає учасник, який за підсумками двох етапів отримує найменшу кількість балів.

7.1.2. Якщо Атлети показали однаковий результат, то кожному з Атлетів з однаковим результатом присуджується по однаковій кількості балів, такі Атлети починають рахуватися за порядковим номером, наприклад: 1,2,3,4 …

7.1.3. Результати двох онлайн етапів будуть опубліковані на офіційному сайті https://dogsportclub.com.ua/ та на офіційних сторінках у Facebook та Instagram  протягом 96 годин після їх завершення.

7.1.4. Після проходження до фінального відбору попередні бали атлетів анулюються.

7.2. Система оцінки змагань під час офлайн етапу

7.2.1. – При 100 бальній системі атлет з найкращим результатом отримує 100 балів, з другого по 6 місце атлети отримують на 5 балів менше результату попереднього атлета, з 6 по 30 місце атлетам нараховується на 2 бали менше за результат попереднього атлета.З 30 місця на 1 бал менше за результат попереднього атлета.

  • При 50 бальній системі атлет з найкращим результатом отримує 50 балів, з другого по 5 місце на 2 бали менше результату попереднього атлета, з 6 місця атлетам нараховується на 1 бал менше за результат попереднього атлета.

7.2.2. Якщо Атлети показали однаковий результат, то кожному з Атлетів з однаковим результатом присуджується по однаковій кількості балів, такі Атлети починають рахуватися за порядковим номером, наприклад: 1,2,3,4 …

7.2.3. Переможець визначається за найкращим сукупним результатом всіх виконаних завдань у рамках офлайн етапу. Перемагає учасник, який набрав максимальну кількість балів.

7.2.4. У випадку наявності Атлетів, які показали однаковий результат за підсумками проходження усіх завдань, переможцем вважається спортсмен, який показав найкращий результат виконання останнього комплексу вправ. У разі збігу результатів останнього комплексу, порівняння ведеться за результатами передостаннього комплексу і т.д.

7.2.5. Результати фінального етапу будуть опубліковані на офіційному сайті https://dogsportclub.com.ua/ та на офіційних сторінках у Facebook та Instagram протягом 24 годин після їх завершення.

8. СУДДІВСТВО ЗМАГАННЯ

8.1. Судді відповідають за відстеження стандартів рухів і підтвердження результату Атлетів у суддівському протоколі.

8.2. Головний суддя наділений вищою спортивною владою, спрямованою на дотримання регламенту змагань. Він розглядає і приймає рішення по всіх претензіях (Протестам). Головний суддя має право: застосовувати штрафні санкції; дозволяти заміни учасників; дозволяти застосування додаткового змагального завдання у разі рівності очок у заході; приймати або відхиляти рішення Судді; виключати зі змагання; відкладати змагання в разі форс-мажорних обставин або при виникненні загрози безпеці його проведення; вносити зміни, в інтересах забезпечення безпеки учасників і глядачів; приймати рішення про зупинку змагання.

8.3. Кожен з Суддів зобов’язаний пройти усі встановлені Оргкомітетом інструктажі. Суддя, що був відсутній на інструктажі, не допускається до суддівства.

8.4. Порушення Атлетом вимог встановлених стандартів руху або його амплітуди веде до незаліку повторення.

8.5. Атлет є єдиним відповідальним за уточнення усіх питань щодо стандартів руху перед виконанням змагального комплексу.

8.6. У разі наявності фізичних обмежень в реалізації повної амплітуди руху, обумовлених фізичними дефектами або тимчасовими чи хронічними травмами, Атлет зобов’язаний заздалегідь повідомити про це суддівський склад.

8.7. Відмова від виконання інструкцій Судді, лайка або спроба принизити суддю або персонал Змагання може призвести до штрафних санкцій або дискваліфікації Атлета з Змагання та/або майбутніх Змагань. Це також стосується зневажливих коментарів з боку тренера Атлета, його представника, групи підтримки або гостя.

8.8. Судді Змагання та члени Оргкомітету мають право зупинити виконання Атлетом завдання в будь-який момент Змагання, якщо припускають, що Атлет знаходиться під загрозою нанесення серйозної травми собі і/або оточуючим.

8.9. Щойно Атлет вступив на змагальну територію, тренерам і глядачам заборонено передавати йому будь-які предмети (воду, магнезію, тейпи і т.д.).

9. ПРОТЕСТИ

9.1. Будь-які протести щодо суддівства стандартів руху, підрахунку балів і правил негайно подаються Головному Судді Змагання. Після оголошення переможців протести не приймаються.

9.2. Розглядання спірної обставини може бути виконано Головним суддею змагань безпосередньо на змагальному майданчику до початку наступного комплексу без подання протесту.

9.3. Атлети не можуть подавати протест щодо суддівства, заліку повторень або якості рухів інших Атлетів.

9.4. Усі зацікавлені сторони зможуть надати відомі їм факти лише після закриття Змагання.

9.5. Стосовно усіх поданих протестів будуть зроблені наступні кроки:

9.5.1. Лише Атлет, що бере участь у змаганні (тренери та інші Атлети не беруть (часть у вирішенні протесту), може заявити протест Головному судді Змагання, назвавши своє ім’я, номер Атлета і причину протесту.

9.5.2. Головний суддя Змагання, Атлет і Суддя Атлета з’ясовують сутність протесту і вирішують його.

9.5.3. Уся інформація потім надається керівнику Оргкомітету Змагання для винесення фінального рішення.

9.6. Спірне рішення, прийняте в процесі Змагання, є фінальним і не підлягає зміні.

9.7. Відео, фотографії і т.д. не є підґрунтям для зміни рішення Судді Змагання. Керівник Оргкомітету або уповноважена Оргкомітетом особа можуть запросити будь-які пов’язані з протестом медіа файли, однак наявність цих файлів не гарантує їх використання у процесі винесення рішення.

10. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ

10.1. Спортивні змагання проводяться на об’єктах спорту, що відповідають вимогам відповідних нормативних правових актів, що діють на території України з питань забезпечення громадського порядку і безпеки учасників і глядачів, а також за наявності актів готовності фізкультурного об’єкту спорту до проведення заходів, що затверджуються в установленому порядку.