Хатха-йога є найдавнішою індійської практикою, яка допомагає досягти фізичної гармонії. Цей термін в буквальному сенсі означає чоловіче і жіноче начало. Система спрямована на створення єдності і гармонії двох абсолютно протилежних начал, які існують в людині. Це мистецтво направлено на відпочинок і розслаблення організму, так як саме таким чином можна отримати врівноваженість і внутрішній спокій.

У програмі виділяються такі етапи:

  • Асани. Урок допоможе навчиться зберігати своє тіло в тонусі, бути здоровим і активним;
  • Пранаями. Ви навчитеся виконувати і регулювати своє дихання, контролюючи емоційний стан;
  • Концентрація уваги. Урок дозволить освоїти принципи заспокоєння розуму і перенаправлення енергетичних потоків в канал духовного зростання;
  • Медитація. Розслабленість і релаксація, що дозволяють осягнути свою суть.

Основою Хатха-йоги є вправи асан, тобто система вивчення різних поз разом з вправами дихальної системи і концентрацією своєї уваги. Метою цього різновиду йоги є повноцінний розвиток гнучкості і підтримка опорно-рухового апарату в здоровому стані. Всі вправи впливають на окремі частини тіла і системи органів. Під час занять ви будете активізувати і стимулювати різні гормональні залози, робота яких впливає на весь організм в цілому. Йоги відносять хвороби до наслідків процесу невірного розподілу енергетичних потоків, вправи допоможуть направити її в потрібне русло, що і призводить до лікування різних захворювань. Крім вправ для фізичного розвитку і вдосконалення, Хатха-йога пропонує повну чистку організму і дозволяє використовувати особливі системи харчування і дієти. Наш спортивний клуб DOG & Grand CrossFit пропонує кращі умови для відвідування уроків Хатха-йоги. Зайнятися йогою можуть абсолютно всі, незалежно від стану здоров’я, віку чи статі, саме тому наш клуб чекає вас.