Комплекс тренувань ABS + Upper body спеціально розроблений для тих, хто любить спрямовані вправи на проблемні зони у верхній частині тіла, такі як живіт, руки, груди і спина

ABS + Upper body: активно працюємо з верхньою частиною корпусу

Комплекс тренувань ABS + Upper body спеціально розроблений для тих, хто любить спрямовані вправи на проблемні зони у верхній частині тіла, такі як живіт, руки, груди і спина.

Фітнес-складова на шляху до успіху

Під час активних фізичних занять відбувається активізація м’язів спини, рук, живота, шиї і плечей. Разом з цим всі ці групи активно і одночасно працюють, що дозволяє досягти певних результатів:

  • Контроль над вагою;
  • Зміцнення м’язів спини, поліпшення стану хребта і навіть вирівнювання постави.

Великий плюс, що ви самі можете вибирати відповідні дні і місце для тренувань, адже в спортивному клубі  вам раді кожен день. Після кожного тренування ви зможете відчути легкість і одночасно корисну втому. Для того, щоб виробити ефективний графік навантажень, – завжди можна проконсультуватися з тренером. Відзначимо, що заняття проводяться в міні-групах, а також з індивідуальним підходом.

Рельєфні і привабливі м’язи

Багато клієнтів спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві вже встигли високо оцінити переваги подібних занять. Перш за все, не тільки вирівнюється спина і постава, але і вдається помітно скоротити кількість больових нападів «прострілів», «защемлень», що особливо актуальні в міжсезоння. Відзначимо, що ABS + Upper body рекомендується чоловікам і жінкам, які ведуть пасивний спосіб життя, багато сидять або мали травми спинного і шийного відділу. При систематичному підході вдається «витягнути» шию і закріпити лицьову лінію. Постійне навантаження в залі працює куди краще навіть найдорожчого ліфтинг-крему. Не переживайте за нарощування маси – при правильному виконанні комплексу цього не станеться, а ось трійка зайвих кілограмів швидко піде.