Ритмічне кардіотренування із використанням платформи, яка імітує сходинку, та вправ аеробіки. Швидкість виконання вправ сприяє швидкому зниженню ваги. Тренування підвищує швидкість обміну речовин, підвищує витривалість та координацію, прокачує всі групи м’язів.

Step Aerobic в клубах DOG & Grand CrossFit

Step Aerobic — це найпопулярніший у Світі фітнес для схуднення і підтримки здоров’я. Степ аеробіка з’явилася в 1989 році та дуже швидко набула колосальну популярність серед спортсменів-аматорів, стала однією з дисциплін в змаганнях зі спортивної та фітнес аеробіки, і сьогодні без класів цього напрямку неможливо уявити сучасний фітнес центр. Step Aerobic — це заняття середньої та високої інтенсивності, які дають повноцінне кардіонавантаження і зміцнюють м’язи тіла. Тренування проходять під музику і сподобаються всім, хто любить активні види фізичних навантажень.

Кому підійдуть заняття Step Aerobic

Степ аеробіка — універсальний спосіб знайомства з фітнесом і хороший спосіб урізноманітнити свою тренувальну програму. Особливо актуальним цей напрямок буде для декількох груп атлетів:

  1. Спортсмени-початківці. Тим, хто тільки знайомиться з різними напрямками фітнесу, варто спробувати степ аеробіку. Вона має всі переваги аеробних напрямків і дозволить сформувати враження про ці дисципліни.
  2. Люди, що стежать за фігурою та всі, хто хочуть позбутися зайвої ваги. Степ аеробіка відмінно підходить для схуднення: регулярні заняття прискорюють метаболізм і разом з коригуванням раціону дають відмінний результат.
  3. Атлети, що відновлюють форму після тривалої перерви в заняттях. Вправи степ аеробіки дозволять тілу швидше адаптуватися до навантажень і допоможуть зміцнити серцево-судинну систему.

Чим відрізняється Step Aerobic від інших видів фітнесу

Степ аеробіка — одна з найдинамічніших фітнес-дисциплін, яка не вимагає тривалого освоєння техніки вправ. Ви починаєте працювати в повну силу з першого ж заняття, і з кожним тренуванням вам стає все цікавіше займатися цим напрямком. Аеробіка на степ-платформі дає відмінне комплексне навантаження на всі великі м’язові групи: стегна, сідниці і м’язи кора. Регулярні заняття зміцнюють м’язи, покращують рельєф тіла, а при дотриманні рекомендацій тренера, пов’язаних з харчуванням, ви зможете скоригувати свою вагу і об’єми. На відміну від деяких силових напрямів, де спортсменам потрібно мати певний рівень фізичної підготовки, Step Aerobic доступна всім.

Приходьте, знайомтеся зі степ аеробікою і займайтеся спортом разом з нами в клубах DOG & Grand CrossFit!