Якщо ви наполегливо тренуєтеся, викладаєтеся по повній, і не бачите результату, або ж вас переслідують травми, то, швидше за все, вам потрібен хороший тренер по стретчінгу. Оскільки розтяжка - дуже важлива частина тренувального процесу.

Розвиваємо гнучкість і еластичність разом зі стретчингом

У вас погана розтяжка, занадто слабкий тонус м’язів, відчуття низької еластичності і непохитності суглобів? – Тоді стретчинг від майстрів спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві – саме те, що вам потрібно і необхідно. Вигідна перевага такого спортивної навантаження в тому, що воно спрямоване лише на один ефект – розтяжка м’язів і при цьому не формується зайва м’язова маса. Вибравши зручний час для заняття в залі, кожен клієнт отримує вигідні переваги:

  • Можливість регулярно тримати себе в тонусі за рахунок тренувань;
  • Індивідуальні консультації, поради та рекомендації від тренера;
  • Невеликі групи, парна або повністю індивідуальна робота;
  • Вільний доступ до всього спортивного інвентарю.

Стретчинг – відмінна альтернатива складних вправ для тих, хто відновлюється після травм, оперативних втручань або страждає на підвищений / знижений артеріальний тиск. Весь комплекс навантаження планується з урахуванням фізичних можливостей клієнта.

Види стретчинга

Для того, щоб кожному гостю було максимально комфортно займатися, досягати ефективності і вирішувати певні завдання, передбачені такі типи тренувань:

  • Пасивний – вправи виконуються з тренером або партнером;
  • Динамічний, спрямований на почергове розслаблення і напруження м’язів;
  • Статичний – робота з м’язами відбувається в статичній позі від 10 до 60 секунд в залежності від рівня підготовки спортсмена;
  • Активний – повністю самостійна робота над своїм тілом;
  • Професійний або балістичний використовує пружинні системи і підходить тільки для підготовлених спортсменів.

Досвідчений тренерський склад спортивного клубу DOG & Grand CrossFit в Києві враховує побажання і рівень підготовки, тому впродовж кожного заняття деякі види можуть чергуватися і комбінуватися. В середньому, одне тренування триває до години. Клієнтам клубу на початку циклу занять розкажуть про їх принципові особливості. Так, основне завдання навантажень не тільки в тому, щоб розтягнути м’язові тканини, а й налагодити дихання, навчитися координації плавних рухів і отримати досвід роботи разом з партнером. Максимальний ефект досягається при регулярних навантаженнях.