Послуги

Силові напрямки

Класи силового фітнесу переважно орієнтовані на роботу з власною вагою і (опціонально) використання додаткового інвентарю. 

TRX

Осокорки
Печерськ

Pump

Осокорки
Печерськ

Bums

Осокорки
Печерськ

Силові фітнес напрямки в клубах DOG & Grand CrossFit

Світ спорту — це сотні дисциплін, які можна розділити на групи за основним впливом на тіло атлета. Одні роблять акцент на прискоренні метаболізму, інші на розтяжці, і особливе місце серед фітнес напрямків займають силові тренування для жінок і чоловіків. На відміну від роботи в тренажерній залі, класи силового фітнесу переважно орієнтовані на роботу з власною вагою і (опціонально) використання додаткового інвентарю. Вони можуть істотно різнитися між собою за інтенсивністю тренувань, їх характером, але можна виділити кілька важливих особливостей, за які ми любимо силові фітнес класи і рекомендуємо знайомство з ними всім атлетам.

Що дають силові фітнес тренування?

  1. Перш за все — комплексне, збалансоване навантаження на всі групи м’язів. Ви не просто рухаєтеся протягом заняття, ви цілеспрямовано зміцнюєте м’язи, варіюючи види навантаження: динамічне і статичне, з великою і мінімальною амплітудою руху.
  2. Прискорення метаболізму й активне спалювання калорій. Коли мова йде про фітнес для схуднення, ми найчастіше згадуємо аеробні дисципліни, але насправді силовий тренінг ефективний не менше, ніж кардіотренування, а в деяких аспектах він навіть більш корисний: крім інтенсивного спалювання калорій заняття допомагають побудувати сильний м’язовий каркас і збільшують вироблення колагену.
  3. Красиві пропорції та відмінний тонус. За допомогою цілеспрямованих занять ви можете скорегувати пропорції тіла, компенсувати недостатні чи зайві об’єми.

Сильне тіло — красиве тіло!

Напевно ви звертали увагу, що низький індекс маси тіла ще не гарантує його привабливості, тому що наше суб’єктивне сприйняття краси тіла перш за все пов’язано з його функціональністю. Ми бачимо “красивими” тих, кого підсвідомо сприймаємо як витривалих і вправних. Саме з цієї причини люди, які займаються спортом, в очах більшості будуть виглядати краще, ніж ті, хто від природи має субтильну статуру, але не має спортивного досвіду. У чому ж секрет? В хорошому м’язовому каркасі! Гармонійно розвинені м’язи забезпечують гарний рельєф тіла, роблять його пружним і підтягнутим. За винятком кількох зон, в усьому нашому тілі жирові тканини лежать поверх м’язів, і якщо шар м’язів має гарний тонус, поверхня тіла виглядає більш гладкою і здоровою.

Чи підходять силові фітнес тренування тим, хто хоче схуднути?

Так! Більш того, якщо ви хочете не тільки позбутися кількох зайвих кілограмів, але і підійти до питання корекції фігури комплексно, силовий фітнес — це те, що вам потрібно! По-перше, ці заняття дають інтенсивне навантаження і запускають процес ліполізу. По-друге, силові тренування сприяють зміцненню м’язів і їх зростанню. Кожна клітина в нашому тілі потребує енергії, і м’язові тканини не виняток. Тому, ви одночасно збільшуєте енергоспоживання вашого організму і покращуєте якість тіла, змінюючи співвідношення між жировою та м’язовою тканиною на користь останньої. Тому, якщо ви хочете схуднути, підходьте до питання комплексно:

  • корегуйте раціон;
  • обирайте силові тренування собі до смаку;
  • доповнюйте програму тренувань аеробними навантаженнями і розтяжкою для найкращого ефекту.

Види силового фітнесу в клубах DOG & Grand CrossFit

У клубах DOG & Grand CrossFit усі класи ведуть сертифіковані фахівці, і ви можете вибрати будь-який з напрямків, або поєднувати різні види тренінгу для створення унікальної та ефективної тренувальної програми. Bums. Напрямок з акцентом на роботу сідниць і стегон. Ідеально підходить дівчатам і жінкам, які хочуть побудувати красиву гармонійну фігуру. Abs + upper body. Комплексне навантаження на м’язи кору та руки. Сильні м’язи плечового поясу, спини та пресу — це запорука здоров’я та струнка постава. ABT. Фітнес, який користується особливою популярністю у дівчат і жінок. Спрямований на зміцнення м’язів живота, стегон і спини. Pump. Фітнес клас, в рамках якого атлети займаються з невеликим навантаженням, що підбирається індивідуально в залежності від рівня фізичної підготовки. TRX. Заняття з функціональними петлями TRX “вмикають” м’язи-стабілізатори та залучають всі м’язові групи за мінімального осьового навантаження на хребет. Bosu. Високоінтенсивні фітнес-тренування, на яких ви зможете вийти за межі звичних вправ та покращите свої фізичні показники. Functional TRX. На відміну від класичного тренінгу, на заняттях з функціонального TRX ми використовуємо додаткове знаряддя, що дозволяє урізноманітнити програму тренувань. Hit Round Training. Кругове тренування, що не дасть занудьгувати навіть досвідченим спортсменам. Body Sculpt. Cиловий фітнес-напрямок, мета якого — побудувати гармонійне та пропорційне тіло, розвинути силу спортсменів, їхню витривалість, зміцнити всі групи м’язів і покращити тонус. Приходьте на тренування і знайомтеся з силовими напрямками в клубах DOG & Grand CrossFit!