Серед різноманіття спортивних дисциплін та фітнес-класів особливе місце займає йога, збалансована система вправ для вашого здоров'я та чудової фізичної форми. Ми запрошуємо вас познайомитися з усіма перевагами класичної йоги на заняттях BASIC YOGA.

BASIC YOGA в клубах DOG & Grand CrossFit 

Серед різноманіття спортивних дисциплін та фітнес-класів особливе місце займає йога, збалансована система вправ для вашого здоров’я та чудової фізичної форми. Ми запрошуємо вас познайомитися з усіма перевагами класичної йоги на заняттях BASIC YOGA.

Кому підходять класи BASIC YOGA?

Цей клас підійде чоловікам та жінкам без спеціальної спортивної підготовки і є ідеальним для початківців. Також ми рекомендуємо класи BASIC YOGA тим, хто:

  • мав велику перерву у тренуваннях і хоче поступово відновити форму;
  • надає перевагу спокійним заняттям;
  • хоче навчитися свідомій та неквапливій роботі над тілом;
  • відновлюється після травм;
  • прагне покращити самопочуття;
  • шукає заняття, які допоможуть позбутися стресу та емоційного навантаження.

 

Як проходять заняття з BASIC YOGA

На кожному занятті з BASIC YOGA виконуються різноманітні фізичні вправи (асани), які дають навантаження на всі м’язові групи, а також роблять дихальні вправи (пранаями) і приділяють час роботі над концентрацією уваги. Важливою перевагою йоги є адаптивність всіх комплексів: навіть якщо ви зовсім не маєте спортивного досвіду, ви все одно зможете виконувати асани та поступово підвищувати їхню складність, в той час як атлетам, що вже знайомі з основами, тренер запропонує складніші модифікації вправ.

Як впливають заняття йогою на здоров’я?

Регулярні заняття йогою — це ефективна профілактика захворювань опорно-рухового апарату та хвороб, пов’язаних з гіподинамією. На заняттях ми зміцнюємо м’язи спини та шиї, які відповідають за здоров’я хребта, а елементи розтяжки покращують еластичність зв’язок та рухливість суглобів, посилюють кровообіг в тканинах та органах. Чергування статичних та динамічних вправ зміцнює серцево-судинну систему, а практика пранаям нормалізує тиск і допомагає позбутися надмірного емоційного напруження та хронічного стресу.   Йога ставить головною метою турботу про фізичний та емоційний добробут людини, і регулярні заняття стануть для вас джерелом енергії та позитивних емоцій. Долучайтеся до класів BASIC YOGA і змінюйте своє життя на краще разом з DOG & Grand CrossFit!