Flow Yoga - вільний стиль йоги, який поєднує у собі плавність рухів та свідоме дихання. Даний стиль побудований на принципі повтору, де кожна наступна вправа м'яко та легко переходить в іншу. Усі асани поєднують фазу "напруження" та " розслаблення". Наше тіло рухається відповідно до своїх потреб, що дозволяє розчинитися в моменті, бути тут і зараз, та повністю віддатися своїм відчуттям.

Flow yoga в DOG & Grand CrossFit

Для всіх, хто чекає від тренувань не лише фізичних навантажень, але й емоційного балансу — класи Flow Yoga в DOG & Grand CrossFit.

Що таке Flow Yoga?

Flow Yoga — це вільний стиль йоги, що спирається на два принципи:

  • плавні рухи та переходи між асанами
  • глибоке та свідоме дихання

Заняття з Flow Yoga побудовані по принципу циклічного виконання вправ, де кожна нова асана є продовженням попередньої. М’яко переходячи з однієї позиції в іншу, узгодивши кожен рух з диханням, ми маємо спокійну та ефективну практику. 

Який ефект дає Flow Yoga?

Практика йоги — це:

  • збалансоване фізичне навантаження на всі групи м’язів;
  • стимуляція обмінних процесів;
  • зміцнення серцево-судинної системи, системи дихання, нормалізація тиску і покращення роботи всіх органів і систем. 

Велика увага на заняттях приділяється контролю за диханням, його глибиною та узгодженістю з асанами і проміжними рухами. Завдяки цьому посилюється ефект кожної вправи, що виконує атлет, та стає можливим залучити до дії та м’яко розтягнути всі групи м’язів.   Кожна асана має фазу напруження та розслаблення. Це дозволяє тілу рухатися відповідно до своїх потреб і допомагає глибоко сконцентруватися на фізичних відчуттях, позбутися фізичної та емоційної напруги.   Регулярні заняття покращують рухливість суглобів і пластичність зв’язок, тому заняття йогою рекомендуються як профілактика захворювань суглобів та вікових змін опорно-рухової системи.

Flow Yoga — це про те, що відбувається з вами “тут і зараз”, і через послідовну роботу над фізичними аспектами ми досягаємо спокійної зосередженості і емоційного балансу. 

Приходьте! Flow Yoga — це здорова та цікава активність, що заряджає вас силами та зміцнює здоров’я!